News

W czwartek 23 marca Dyrektor Akademii Kolejarz Stróże pan Grzegorz Kogut spotkał się z trenerami reprezentacji Polski: Adamem Nawałką, Bogdanem Zającem oraz z ich podopiecznymi. Spotkanie odbyło w hotelu, w którym reprezentacja Polski przebywała na zgrupowaniu przed meczem z Czarnogórą.

 

 Trenerzy podczas spotkania przyjęli zaproszenie Dyrektora Akademii Kolejarz  na turniej, który będzie organizowany w Stróżach. Cała Akademia Kolejarz z niecierpliwością czeka na spotkanie z Adamem Nawałką i Bogdanem Zającem na stadionie w Stróżach.  Na spotkaniu obecni byli również  piłkarze. Nie mogło oczywiście zabraknąć  kapitana reprezentacji Polski Robert Lewandowski, który na ręce Dyrektora Akademii kolejarz pana Grzegorza Koguta przekazał swoją koszulkę z autografem dla najszybciej rozwijającej się Akademii Piłkarskiej w Małopolsce. Cieszy nas fakt, że uczynił to sam Kapitan naszej reprezentacji bo jak wszystkim wiadomo Robert Lewandowski to dziś nie tylko piłkarz, ale marka znana na całym świecie.
 „To bardzo miłe spotkanie. Koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego to dla nas szczególne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.  W imieniu całej Akademii bardzo mu za to dziękuje i  mam nadzieję, że kiedyś "Lewy" będzie gościem w naszej Akademii Kolejarz Stróże” -  tak podsumował spotkanie Grzegorz Kogut.

Donate Us