News

30 marca br. przy sprzyjającej, wiosennej pogodzie, na Stadionie Akademii Kolejarz w Stróżach podopieczni trenera Stanisława Szpyrki z rocznika 2007 rozegrali  mecz sparingowy z drużyna LKS Mordarka.

 

Spotkanie obfitowało w wiele składnych akcji, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Nie brakowało również bramek. Trenerzy wykorzystali mecz sparingowy na sprawdzenie różnych ustawień i pozycji zawodników w poszczególnych formacjach. Bardzo wartościowe spotkanie, dostarczyło sporo informacji do analizy i dalszej pracy nad niektórymi fragmentami gry. Obie drużyny pokazały niezłe widowisko, rozgrywając mecz na dobrym poziomie. Nasi zawodnicy zdobyli kilka ładnych bramek, za co należą się im wielkie gratulacje!
 ,, Jestem bardzo zadowolony bo zawodnicy rozgrywali spotkanie przez ponad 1,5 godziny, w którym cała  drużyna z AK 2007 pokazała się z dobrej strony i zasługuje na brawa. Już od kwietnia w naszej Akademii Kolejarz będziemy realizować IV mezocykl szkolenia Only Futbol, w którym to minimum raz na dwa tygodnia planujemy rozgrywać tego typu sparingi i tym samym podnosić umiejętności naszych podopiecznych. Tak całe spotkanie podsumował trener Akademii Kolejarz Stanisław Szpyrka.’’

Donate Us