Aktualności

W dniu 22.01.2019 r., w budynku Hospicjum im. Chrystusa Króla w Stróżach, podopieczni hospicjum, oddziału rehabilitacji ogólnoustrojowej, personel medyczny, zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w osobach pani Bożeny Ziemba – Grodskiej, pani Karoliny Wiłkojć – Żeławskiej, pan Jacek Migacz – Wójt Gminy Grybów oraz zaproszeni goście uczestniczyli w wieczorze kolęd, podczas którego wystąpili absolwenci i uczniowie szkół muzycznych:

 

Aneta Siedlarz – gitara, śpiew

Aleksandra Gryzło – pianino, śpiew

Aleksandra Dudra – wiolonczela

Mateusz Krok – instrumenty perkusyjne

Patryk Kruczek – gitara, akordeon

Łukasz Kruczek – menadżer zespołu, nagłośnienie.

Reżyserem wydarzenia był Krzysztof Gryzło.

W trakcie koncertu wszyscy słuchacze wspólnie śpiewali najpiękniejsze kolędy i pastorałki, m.in.: „Wśród nocnej ciszy”, „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc”, „Anioł pasterzom mówił”, „Kolęda dla nieobecnych”, „Północ już była”, „Mario, czy już wiesz”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

To niezwykłe wydarzenie muzyczne, odwoływało się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Koncert dostarczył wielu wzruszeń, uśmiechu i radości. Był czasem, kiedy problemy dnia codziennego odeszły na dalszy plan a wspólne przeżywanie atmosfery Bożego Narodzenia napełniło nas wszystkich optymizmem i siłą.

 

Wspierają Nas