• Warsztaty Terapii Zajęciowej
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Najbliższe Wydarzenia

Brak wydarzeń

Wesprzyj nasze zbiórki

Nasze Aktualności

Wyjazd do teatru w Tarnowie.

15 lutego 2019 roku Warsztat Terapii Zajęciowej w Stróżach zorganizował wyjazd do teatru w Tarnowie na komedię Aleksandra Fredry pt. „Śluby panieńskie”.

Dowiedz się więcej

Trzydziestego stycznia 2019 roku w restauracji „Panorama” w Nowym Wiśniczu odbył się już po raz szesnasty bal karnawałowy, w którym uczestniczyło dwieście sześćdziesiąt osób. Byli to podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Bochni Proszówek, Łapanowa, Krakowa Osiedle Górali, Łyszkowic, Siołkowej, Stróż, wychowankowie Domu Dziecka z Bochni, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Bochni oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Muchówki.

Dowiedz się więcej

6 grudnia, jak co roku, do naszych uczestników przyszedł Święty Mikołaj. Każdy z uczestników dostał paczkę ze słodyczami. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z tak wspaniałego prezentu. Mamy nadzieję, że Mikołaj nas w przyszłym roku również odwiedzi.

Dowiedz się więcej

29 listopada 2018 w Pałacyku pod Różą odbyła się zabawa andrzejkowa uczestników i pracowników WTZ Stróże.

Tradycyjnie podczas zabawy nie mogło zabraknąć wróżb andrzejkowych.

Bawiliśmy się wszyscy przy dźwiękach ulubionych przebojów. W czasie trwania dyskoteki odbył się liczne śmieszne konkursy z nagrodami.

Dowiedz się więcej

W dniu 28 listopada 2018 roku odbyła się już po raz dziesiąty Spartakiada Strzelecka Osób Niepełnosprawnych na obiektach I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni.

W zawodach rywalizowało 5 drużyn z województwa małopolskiego: WTZ Stróże, WTZ Siołkowa, WTZ Bochnia Proszówki, WTZ Łyszkowice oraz WTZ Kraków Osiedle Górali.

Dowiedz się więcej

15.11.2018 roku w Tarnowie odbył się po raz kolejny Mityng Kartingowy Osób niepełnosprawnych. Celem zawodów było propagowanie wśród  osób niepełnosprawnych sportów motorowych, zwrócenie uwagu na bezpieczeństwo swoje i innych poruszających się w ruchu drogowym oraz pasjonującą rywalizację z wykorzystaniem gokardów.

Nasz warsztat wystawił drużynę w składzie Tomasz święs, Stanisław Jamro, Piotr Wojtas, Adam Witek.

Piersze miejsce zajęli nasi koledzy Tomasz Święs i Adam Witek, trzecie miejsce zajął Grzegorz Iwański oraz Piotr Wojtas, natomiast na czwartym miejscu uplasował się Stanisław Jamro.

Dowiedz się więcej

W sobotę 8 września 2018 roku na Wielofunkcyjnym Stadionie Integracyjnym odbyła się kolejna spartakiada osób niepełnosprawnych.

Zawody sportowe poprzedziła msza święta odprawiona w kościele parafialnym  pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Stróżach przez proboszcza Stanisława Betleja.

Dowiedz się więcej

24 stycznia 2018 roku odbyła się Zabawa Karnawałowa Osób Niepełnosprawnych w Wiśniczu. Organizatorem Zabawy był Warsztat Terapii Zajęciowej w Bochni Proszówkach oraz właściciel restauracji „Panorama" Krzysztof Kołodziejczyk z żoną Edytą.

Dowiedz się więcej
«1234»