News

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach realizuje projekt pn. Anioł Stróż - wsparcie w zakresie rehabilitacji leczniczej i społecznej dla osób z niepełnosprawnościami z terenu woj. Małopolskiego jest Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym.

 

Projekt powstał w odpowiedzi na otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w 2021 r. Celem projektu jest zwiększenie dostępu do rehabilitacji zdrowotnej i społecznej dla niepełnosprawnych mieszkańców Małopolski poprzez zapewnienie zajęć z hipoterapii, dogoterapii i rehabilitacji w wodzie oraz organizację imprez kulturalno-sportowych z udziałem osób z niepełnosprawnością w miejscowości Stróże w 2021 roku.
W ramach realizacji projektu zrealizujemy następujące działania:
- Integracyjny Dzień Dziecka
- Integracyjny Tydzień Dziecka
- Jesienna Spartakiada Integracyjna
- Rehabilitacja dzieci i dorosłych z niepełnosprawnościami

W załączeniu Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie Anioł Stróż - wsparcie w zakresie rehabilitacji leczniczej i społecznej dla osób z niepełnosprawnościami z terenu woj. Małopolskiego dla osób z niepełnosprawnościami zainteresowanych rehabilitacją w formie hipoterapii, dogoterapii i rehabilitacji w wodzie.

Projekt Anioł Stróż - wsparcie w zakresie rehabilitacji leczniczej i społecznej dla osób z niepełnosprawnościami z terenu woj. Małopolskiego jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

Attachements

Gallery

Donate Us