3 rocznica smierci stanislawa koguta 22

W środę (18.10) obchodziliśmy 3. rocznicę śmierci Stanisława Koguta, założyciela naszej Fundacji i byłego senatora. Uczestnicy Mszy św. odmówili też różaniec w intencji śp. Senatora.

Dla naszej fundacyjnej społeczności śp. Stanisław Kogut jest wyjątkową postacią. To dzięki jego wysiłkom, jakie podejmował za życia, wiele osób może nieprzerwanie korzystać z pomocy oferowanej przez nasze jednostki. Jako wyraz pamięci i wdzięczności w Hospicjum im. Chrystusa Króla w Stróżach odbyła się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Prezesa Gracjana Hebdy. Udział w niej wzięła cała fundacyjna rodzina oraz bliscy śp. Stanisława. Mszę poprzedził różaniec ofiarowany w intencji zmarłego, poprowadzony przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Stróżach. 

Po zakończonym nabożeństwie delegacja na czele z zarządem i kierownikami jednostek udała się na grób. Na miejscu spoczynku śp. Stanisława zapalono znicz i odmówiono modlitwę w jego intencji.

Dziękujemy wszystkim za udział w obchodach, a o śp. Senatorze pamiętajmy w naszych modlitwach i refleksjach. Niech jego przykład zawsze inspiruje nas do działania na rzecz wspólnego dobra. Niech spoczywa w pokoju.